Split/MultiSplit

klimatizace13Pokud se rozhodnete pořídit opravdu kvalitní klimatizaci, je nutné si nejdříve odpovědět na otázku, jak je velký dům či byt a počet pokojů, ve kterých chcete klimatizaci použít. Podle tohoto rozlišujeme dva základní klimatizační systémy rezidenčních klimatizací. Jedná se o klimatizace typu Split a Multi Split. Tyto systémy nabízejí svým uživatelům dokonalý styl, výkon a také flexibilitu.

Jistě vás zajímá, jaký je mezi těmito systémy rozdíl. Rezidenční klimatizace Split je vhodná pro klimatizování pouze jedné jediné místnosti. Tato klimatizace se připojuje k jedné venkovní jednotce a společně tak tvoří pár.

Klimatizační systém Multi Split je ideálním řešením pro klimatizování více místností s možností individuálního řízení každé jednotlivé vnitřní jednotky. K jedné venkovní jednotce je možné připojit až devět vnitřních jednotek. Všechny vnitřní jednotky tak pracují společně ve stejném režimu, což znamená, že buď všechny chladí, nebo vytápí. Navíc jsou všechny řízeny jedním dálkovým ovládáním. Díky tomu je vzduch rovnoměrně rozdělen i ve velkých místnostech rozmanitých tvarů.

Klimatizační systémy Split a Multi Split jsou vhodné jak pro nově postavené domy či byty, tak i pro rekonstruované budovy. Jelikož kompaktní venkovní jednotky nejsou náročné na prostor a patří mezi modulární systémy, je možné přidat další jednotky později.

 

webeesSplit/MultiSplit